Nábor nových členů

Koho hledáme?

TJ Slavoj Děčín, oddíl házené příjme chlapce a děvčata ve věku od 5 do 12 let.

Náborové tréninky

Nábor nových členů probíhá celoročně. Hlavním náborovím měsicem je září a říjen. Pokud se budete chtít přihlásit, stačí zajít na jeden z naších tréninků. Hledáme ročníky 2005 až 2013.

Rozpis všech tréninků.

Nováček si může vyzkoušet házenou jeden měsíc zdarma.

Proč házená?

 1. Čtyři v jednom
  Házená je kombinací 4 sportů (atletiky, gymnastiky, úpolových sportů, míčových sportů).
 2. Vhodný pro všechny somatotypy
  Hráč není limitován fyzickými parametry. Na některých postech je potřeba více rychlosti jinde více obratnosti, atd.
 3. Napínavá / elektrizující hra
  O výsledek se v házené bojuje až do konce a na hřišti se neustále něco děje. Divák ani hráč se nikdy nenudí.
 4. Nejdynamičtější kolektivní míčový sport
  Za utkání vidí divák průměrně 50 a více gólů. Velký rozdíl oproti jiným míčovým hrám (např. fotbalu).
 5. Týmové emoce
  Hraní v týmu posiluje emoční prožitek jednotlivých hráčů. Dává jim možnost prožít jedinečnou emoční dimenzi, kterou v individuálních sportech nelze prožít.
 6. Zodpovědnost
  Hráč nese odpovědnost nejen za svůj výkon, ale i výkon týmu. Hraní házené posiluje smysl pro týmovost a spolupráci v kolektivu.
 7. Rychlé rozhodování
  Při řešení herních situací se hráč musí rozhodovat rychle, nesobecky a vždy ku prospěchu celého týmu.

Tradiční sport v Děčíně

Oddíl házené TJ Slavoj Děčín působí v Děčíně skoro 60 let. Za tu dobu si oddíl prošel obdobím slávy, ale i obdobím úpadku. Náš oddíl dokázal vychovávat talentované hráče, kteří se uplaťnovali ve vyšších soutěžích. Momentálně se snažíme navázat na úspěšnou historii oddílu a začínáme stavět dětské a mládežnické týmy. V roce 2018 máme v soutěži přihlášeny minižáky a mladší žáky. V následucjích letech plánujeme sestavit starší žáky a připravit dorostenecká mužstva. Budeme rádi, když se k nám přidáte.

Nejsme amatéři

Nejsme amatéři a víme co děláme. Máme propracovanou koncepci práce s dětmi a mládeží. V našem oddíle pracují kvalifikovaní trenéři a velice šikovní asistenti. Snažíme se děti rozvíjet i v jiných pohybových aktivitách, a tak vychováváme všestrané sportovce, kteří nejenže umí správně přihrát, nebo vystřelit na bránu, ale umí udělat i kotoul, salto, hvězdu a jiné gymnastické prvky.

Jsme jedinný házenkářský oddíl v Děčíně

Jako jediní v Děčíně naučíme hrát házenou opravdu každého. Nejsme žádný kroužek míčových her. Pořádáme spoustu akcí, jako je například Děčínská školní liga v miniházené, letní házenkářské soustředění, dohazná, turnaje dětí a dospělých, atd. A zároveň se účastníme velkých vícedenních turnajů - MegaMini v Liberci, Házenkářský Festival, O pohár města Mostu, Prague Handball Cup. Toto vše můžeme nabídnout jako jediní v Děčíně právě my - oddíl házené, TJ Slavoj Děčín.

Kolik to stojí?

Oddílové příspěvky se hradí vždy na jeden rok dopředu. Pro všechny kategorie jsou stanoveny členské příspěvky ve výši 3.000,-Kč. Děti do 6 let pak jen 1.500,-Kč na rok. 

Kontakty

Tel.: 723 340 080, nebo 722 062 010
E-mail: info@hazenadecin.cz

Těšíme se na vás! 

Aktualizováno