Nábor nových členů

Pro zaplnění naších mládežnických kategorií hledáme kluky a holky ve věku 6 až 12 let.

Tréninky pro ročník 2008, 2009, a mladší

  • Úterý od 15:50 v tělocvičně Obchodní akademie
  • Čtvrtek od 15:30 do 17:00 - tělocvična na ZŠ Vojanova

Tréninky pro ročník 2007, 2006 a starší

  • Pondělí od 15:50 v tělocvičně Obchodní akademie
  • Úterý od 16:30 v tělocvičně na TJ Slavoj Děčín v Chrochvicích
  • Pátek od 16:30  velká tělocvična ZŠ Želenice 

Nováček si může vyzkoušet házenou jeden měsíc zdarma.

Jak vypadá náš trénink?

Naší trenéři si uvědomují, že pracují s různě starými dětmi. Treninky jsou vždy postavené tak aby děti bavili a vždy odešli domů spokojené. U kategorie minižáků se snažíme o všestranný rozovoj (gymnastika, atletika) a osvojední si základních dovedností s míčem (driblink, hod, přihrávka, střelaba, ...). V žákovských kategoriích se pak zaměřujeme už na házenou samotnou a zdokonalování získaných dovedností. Trénink se z pravidla skládá z rozvičky, rozběhání, gymnasticko/atletického cvičení a nakonec práce s míčem. Děti se snažíme neunudit, proto vymýšlíme i různé pohybové hry. Náš oddíl není zaměřen na předčasnou specializaci, ale na všestranný rozvoj jednotlivce nejen v házené!

Co je potřeba na první trénink?

  • Sportovní obuv, ponožky,
  • kraťasy nad kolena, tričko s krátkým rukávem,
  • pití.

Vše ostatní zapůjčíme.

Turnaje, zápasy a kempy

Oddíl je přihlášen do soutěže ÚKSH v kategorii mini žáci 4+1 a mladší žáci 6+1. Pravidelně se účastníme velkých turnajů jako je MegaMini Liberec, nebo Házenkářský Festival v Lovosicích. Jsme zařazeni do regionálního házenkářského centra DHK Baník Most, kde se účastníme tréninkových kempů a seminářů. Naši odchovanci jsou platnými členy v prvoligových dorosteneckých týmech, jako je HK Baník Most, nebo HK Dukla Praha. 

Oddílové příspěvky

Oddílové příspěvky se hradí vždy na jeden rok dopředu. Pro všechny kategorie jsou stanoveny členské příspěvky ve výši 2.000,-Kč. Děti do 6 let pak jen 700,-Kč na rok. Nováček nemusí hned uhradit příspěvky, může si náš sport vyzkoušet po dobu jednoho měsíce zcela zdarma.

Kontakty

Tel.: 723 340 080, nebo 722 062 010
E-mail: info@hazenadecin.cz

Těšíme se na vás! 

Aktualizováno